Tu jesteś: Oszczędzanie, kredyty, finanse - Do skarbonki » Konta » Ciekawe dodatki do kont osobistych – przegląd

Ciekawe dodatki do kont osobistych – przegląd

Ciekawe dodatki do kont osobistych – przegląd

Konkurencja między bankami jest duża. Każda placówka stara się przyciągnąć klienta do siebie, oferując mu różne bonusy. W poniższym artykule przejrzymy najciekawsze dodatki do kont osobistych.

MoneyBack – zwrot wydatków

MoneyBack jest usługą bankową, polegającą na tym, że bank zwraca posiadaczowi konta osobistego część wydatków za przeprowadzone transakcje bezgotówkowe. W większości przypadków jest to zwrot rzędu kilku procent. W praktyce oznacza to, że jeżeli w ciągu miesiąca za pomocą karty płatniczej dokonaliśmy zakupów za 1000zł, a wysokość premii wynosi 5%, to bank zwróci nam 50zł. Warto jednak pamiętać o tym, że nie otrzymamy zwrotu za zakupy we wszystkich sklepach. Należy dokładnie zapoznać się z ofertą wybranego przez siebie banku.

Banki biorące udział w programie MoneyBack:

 • T-Mobile Usługi Bankowe – konto freemium,
 • T-Mobile Usługi Bankowe – konto premium,
 • BGŻ BNP PARIBAS – Konto Optymalne,
 • mBank – eKonto standard,
 • mBank – eKonto plus,
 • eurobank – konto Active,
 • Toyota Bank – Konto Jedyne,
 • Bank Pocztowy – Bliskie Konto Pocztowe,
 • Bank Zachodni WBK – Konto 1|2|3.

 

Zniżki i promocje

Banki dla swoich lojalnych klientów regularnie organizują czasowe promocje. Cel jest oczywisty – zatrzymanie klienta oraz zachęcenie go do korzystania z usług banku.

Osoby, które często wybierają się do kina w celu obejrzenia premiery nowego filmu, z pewnością docenią promocję Getin Banku, która obowiązuje do 31 grudnia 2017 roku. Płacąc kartą w Cinema City, otrzymamy 10% rabatu na wybrany seans oraz przekąski. Dodatkowo klient otrzyma zwrot w wysokości 5% za zakupy na stacjach ORLEN (maksymalnie 50 zł miesięcznie i 600 zł rocznie).

Bank Zachodni WBK zorganizował promocję polegającą na tym, że jeżeli uczeń na świadectwie będzie miał średnią z ocen 4.0, dostanie nawet do 100 zł nagrody. W promocji mogą wziąć udział wszyscy uczniowie w wieku od 13 do 20 lat. Klienci tego banku mogą również cieszyć się z bardzo wysokiego oprocentowania środków na koncie (do 4000 zł) wynoszącego 4% w skali roku.

Bank Millenium w ramach konta osobistego premium oferuje dostęp do programu „Inspiracje”. Będąc w tym programie, klient otrzymuje zniżki w ponad 1000 punktach handlowo-usługowych, między innymi w: Stena Line, YvesRocher czy Wine House. Rabat zależny jest od posiadanego konta. Właściciele kont, którzy dużo płacą za utrzymanie rachunku, mogą liczyć na większe zniżki.

 

Podsumowanie – ciekawe dodatki do kont osobistych

Walkę o klienta prowadzoną przez banki można zauważyć na każdym kroku. Najczęściej klientom proponowane są specjalne dodatki, które mają zachęcić do założenia konta osobistego w danej placówce. Ciekawą promocją jest MoneyBack. Osoby, które przeprowadzają transakcje bezgotówkowe, z pewnością docenią ten program. Interesuje Cię aktualna oferta kont osobistych oferowanych przez banki? Wejdź na https://www.totalmoney.pl/konta_bankowe


TAGI: , , ,

 • O nas

  Witaj na stronie doskarbonki.pl! Jest to jeden z najlepszych serwisów internetowych poświęconych zagadnieniom efektywnego oszczędzania, zaciągania kredytów oraz szeroko rozumianej kwestii finansów. Portal doskarbonki.pl powstał z myślą o tym, aby informacyjnie wspomóc osoby poznające dopiero tajniki finansów w podejmowaniu odpowiednich decyzji, dzięki którym nie stracą one swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

 • Kategorie   

  Menu

comments powered by Disqus