Tu jesteś: Oszczędzanie, kredyty, finanse - Do skarbonki » Konta » ING konto dla spółki z o. o. - dlaczego warto skorzystać z oferty?

ING konto dla spółki z o. o. - dlaczego warto skorzystać z oferty?

ING konto dla spółki z o. o. - dlaczego warto skorzystać z oferty?

Zobacz, jak działa internetowe konto dla spółek z o. o. i dlaczego warto z niego korzystać! Wygodne i w pełni bezpieczne zarządzanie finansami przez internet. Przeczytaj koniecznie!

Przedsiębiorcy mają zazwyczaj bardzo dużo pracy. Pozyskiwanie nowych klientów, podwykonawców, załatwianie niezbędnych formalności związanych z biznesem, wdrażanie nowych innowacyjnych rozwiązań i systemów, które mają usprawnić pracę całego zespołu - to nie lada wyzwanie, któremu sprostać może jedynie osoba operatywna i odpowiedzialna. Zadań spoczywających na barkach przedsiębiorcy jest naprawdę wiele, często więc brakuje czasu na ciągłe wizyty w bankach. Niżej podpowiadamy, jak radzić sobie w takiej sytuacji.

Internetowe konto dla spółek z o. o.

IING Bank oferuje możliwość skorzystania ze specjalnej oferty dla przedsiębiorców, która pozwala zaoszczędzić masę czasu i bezpiecznie zarządzać finansami przedsiębiorstwa przez internet. Pakiet ING Konto dla spółki z o. o. przeznaczony jest dla podmiotów gospodarczych, które prowadzą pełną księgowość i działają zgodnie z przepisami Kodeksu Spółek Handlowych. Dzięki temu nowoczesnemu rozwiązaniu klient może sprawniej i bezpieczniej zarządzać finansami przedsiębiorstwa, bez konieczności biegania po mieście. Konto dla spółki z o. o. pozwala zarządzać finansami firmowymi i prywatnymi oddzielnie, dzięki czemu łatwo sporządzisz bilans zysków i strat przedsiębiorstwa i unikniesz niejasności i pomyłek.

Możliwość załatwiania wszystkich finansowych spraw przez internet to jednak nie jedyny plus takiego rozwiązania. Drugą zaletą, która ma ogromne znaczenie dla przedsiębiorcy, są niskie koszty. Jak się okazuje, również w tym zakresie ING konto dla spółki z o. o. sprawdza się idealnie, ponieważ klient ma możliwość:

 • darmowego prowadzenia konta i dokonywania przelewów w polskiej walucie,
 • darmowej wypłaty gotówki w bankomatach ING i Planet Cash w Polsce,
 • darmowych wpłat we wpłatomatach,
 • dokonywania bezpłatnych przelewów do ZUS i Urzędu Skarbowego w polskich złotych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.

 

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Najważniejsze dla każdego przedsiębiorcy powinno być bezpieczeństwo. Internetowe konto dla przedsiębiorców podlega rzeczywistej kontroli, a jego stan jest na bieżąco monitorowany przez realne banki. Wszystkie operacje realizowane za pomocą bankowości internetowej podlegają takim samym prawom i normom. Banki takie jak ING zatrudniają całą rzeszę programistów i specjalistów z zakresu bezpieczeństwa bankowego, którzy stale monitorują i udoskonalają prawidłowe działanie systemu kont internetowych. Karty kodów, hasła czy konieczność telefonicznej autoryzacji przeprowadzonych operacji dowodzą profesjonalizmu i zachowania wszystkich podstawowych standardów bezpieczeństwa.

Sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa to priorytet. Jednym z czynników owocnej pracy jest zarządzanie finansami w miejscu bezpiecznym i wygodnym dla użytkownika. ING konto dla spółki jest najlepszym przykładem nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań. Jeżeli wahasz się i nie wiesz, czy takie rozwiązanie jest dokładnie tym, czego szukasz, zasięgnij porady specjalisty. Ekspert finansowy dokładnie objaśni Ci zasady działania wybranej przez Ciebie opcji i wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.


TAGI: , , ,

 • O nas

  Witaj na stronie doskarbonki.pl! Jest to jeden z najlepszych serwisów internetowych poświęconych zagadnieniom efektywnego oszczędzania, zaciągania kredytów oraz szeroko rozumianej kwestii finansów. Portal doskarbonki.pl powstał z myślą o tym, aby informacyjnie wspomóc osoby poznające dopiero tajniki finansów w podejmowaniu odpowiednich decyzji, dzięki którym nie stracą one swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

 • Kategorie   

  Menu

comments powered by Disqus