Tu jesteś: Oszczędzanie, kredyty, finanse - Do skarbonki » Pożyczki i kredyty » Karta kredytowa - porównanie ofert (czerwiec 2017)

Karta kredytowa - porównanie ofert (czerwiec 2017)

Karta kredytowa - porównanie ofert (czerwiec 2017)

Dla osób, które nie chcą brać chwilówek i nie są również zainteresowane długoterminowymi zobowiązaniami, dobrą opcją może okazać się karta kredytowa.

Czym jest karta kredytowa?

Narzędziem płatniczym, które przyda się w awaryjnych sytuacjach. Możemy kartą płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych bądź internetowych albo wybrać gotówkę z bankomatu.

 

Jak to działa?

Jako użytkownicy karty dostajemy dostęp do pieniędzy, których nie mamy na koncie i które formalnie nie są nasze. Oczywiście ustalany jest pewien limit. Możemy zrobić tzw. debet na określoną kwotę, przyznaną nam przez bank. Pieniądze musimy oddać w ciągu 60 dni. Kiedy spłacimy kartę kredytową, limit automatycznie się odnawia.

 

Co banki oferują w czerwcu 2017 roku?

Millenium Bank

Karty Alfa oraz Impresja, które oferują zakupy z 5% zwrotem oraz bardzo szerokie pakiety assistance. Jeśli spłacimy limit przed upływem 51 dni, to nie zostaną naliczone odsetki. Istnieje również opcja rozłożenia zobowiązania na raty 0%. Karta jest bezpłatna, jeśli zostanie zaksięgowanych przynajmniej pięć płatności bezgotówkowych w miesiącu.

 

Raiffeisen Bank

Wraz z kartą kredytową VISA otrzymujemy jedną darmową wypłatę gotówki, zwrot części wydatków za zakupy u partnerów programu Visa Oferty oraz pakiet dodatkowych ubezpieczeń. Ponadto możemy raz w roku rozłożyć zakupy na dziesięć rat 0%.

 

BGŻ BNP Paribas

Za kartę nie musimy płacić w pierwszym roku jej użytkowania. Mamy również możliwość uzyskania zniżki na zakupy aż do 55%! Dostępny jest również program korzyści mamBONUS.

 

T-mobile, Usługi Bankowe

Bank nie pobiera opłaty ani za wydanie karty, ani za pierwszy rok użytkowania jej. Za zakupy wykonane kartą  możemy płacić nawet po 58 dniach, bez żadnych dodatkowych kosztów. Limit kredytowy, jaki możemy uzyskać, to nawet 40 000 złotych. Oprocentowanie wynosi 9,9%.

 

Santander Consumer Bank

TurboKARTA to idealne rozwiązanie dla osób, które dużo podróżują samochodem. Nie tylko oferuje 3% zniżki na paliwo, ale także bezpłatny car assistance. Oprócz tego jest również opcja prowadzenia karty za darmo.

 

City Handlowy

MasterCard World oferuje nam bardzo duże zniżki u siedmiu partnerów banku. W ramach programu CitiRabaty.pl można uzyskać zniżkę do 50% aż w 5000 sklepach i punktach usługowych.

Karta kredytowa to bardzo przydatna rzecz, dlatego warto się w nią zaopatrzyć (sprawdź atrakcyjne karty kredytowe). Oprócz łatwego dostępu do dodatkowej gotówki każdy bank oferuje pakiety i atrakcyjne promocje. Warto zatem przejrzeć ofertę i wybrać to, co zainteresuje nas najbardziej. Dzięki karcie kredytowej możemy zyskać nie tylko pomoc finansową w awaryjnych sytuacjach, ale również dodatkowe bonusy i promocje.


TAGI: , ,

  • O nas

    Witaj na stronie doskarbonki.pl! Jest to jeden z najlepszych serwisów internetowych poświęconych zagadnieniom efektywnego oszczędzania, zaciągania kredytów oraz szeroko rozumianej kwestii finansów. Portal doskarbonki.pl powstał z myślą o tym, aby informacyjnie wspomóc osoby poznające dopiero tajniki finansów w podejmowaniu odpowiednich decyzji, dzięki którym nie stracą one swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

  • Kategorie     

    Menu

comments powered by Disqus