Tu jesteś: Oszczędzanie, kredyty, finanse - Do skarbonki » Opcje binarne » Konto DEMO, czyli jak zacząć przygodę z opcjami binarnymi?

Konto DEMO, czyli jak zacząć przygodę z opcjami binarnymi?

Konto DEMO, czyli jak zacząć przygodę z opcjami binarnymi?

Opcje binarne są stosunkowo nowym instrumentem finansowym na polskim rynku. Można na nich sporo zarobić, ale najpierw trzeba tego i owego się o nich nauczyć.

Konto demo – czym jest?

Jeśli chodzi o opcje binarne opinie zgodnie wskazują, że choć są bardzo dogodnym instrumentem finansowym (zwłaszcza dla osób stawiających na giełdzie swoje pierwsze kroki), to wymagają jednak pewnego przygotowania. Jeśli jesteś zainteresowany handlem opcjami binarnymi, ale nie masz jeszcze żadnego doświadczenia ani nie posiadasz należytej wiedzy dotyczącej mechanizmów rządzących rynkiem giełdowym oraz rynkiem Forex – powinieneś skorzystać z konta demo, które oferuje możliwość zapoznania się ze wszystkimi narzędziami tradingowymi, do jakich ma dostęp każdy inwestor handlujący opcjami binarnymi, a także dokonywania fikcyjnych, bo opartych wyłącznie na wirtualnych środkach płatniczych, operacji handlowych. Konto demo jest doskonałym uzupełnieniem wstępnych przygotowań teoretycznych. Dzięki niemu będziesz mógł zweryfikować nabytą z podręczników wiedzę i na własnej skórze przekonać się, czym jest handel opcjami binarnymi. Użytkownik konta demo, zanim zacznie grać prawdziwymi pieniędzmi, może oswoić się najpierw z interfejsem oraz sposobem funkcjonowania konkretnej platformy inwestycyjnej.

Podkreślmy to raz jeszcze: korzystając z konta demo, nic nie tracisz. Nie ponosisz żadnego ryzyka.


Zasięgnij informacji

Zanim więc skorzystasz z usług konkretnego brokera, zasięgnij informacji, czy oferuje on swoim klientom konta demo. Nie warto zwracać się o pomoc do brokerów, którzy nie mają w swojej ofercie takich kont – chyba że masz już pewne doświadczenie w handlu opcjami binarnymi i dysponujesz należytą wiedzą na temat zagadnień giełdowych oraz rynkowych. Konto demo umożliwia sprawdzenie w praktyce konkretnych strategii inwestowania.

 

Opcje binarne demo

Aby założyć konto demo, należy najpierw złożyć w depozycie pewną sumę (później można ją bez większych trudności wypłacić). Na żądanie klienta broker aktywuje konto demo na ściśle określony czas; na ogół są to krótkie okresy, oscylujące w granicach 7 dni. Dlaczego? Brokerzy uzasadniają takie szczupłe ramy czasowe faktem, że konto demo obciąża platformę handlową służącą również innym inwestorom, którzy grają prawdziwymi pieniędzmi.


TAGI: ,

  • O nas

    Witaj na stronie doskarbonki.pl! Jest to jeden z najlepszych serwisów internetowych poświęconych zagadnieniom efektywnego oszczędzania, zaciągania kredytów oraz szeroko rozumianej kwestii finansów. Portal doskarbonki.pl powstał z myślą o tym, aby informacyjnie wspomóc osoby poznające dopiero tajniki finansów w podejmowaniu odpowiednich decyzji, dzięki którym nie stracą one swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

  • Kategorie     

    Menu

comments powered by Disqus