Tu jesteś: Oszczędzanie, kredyty, finanse - Do skarbonki » Konta » Konto osobiste w Millenium Bank

Konto osobiste w Millenium Bank

Konto osobiste w Millenium Bank

Flagowym produktem Banku Millenium jest konto osobiste 360°. Skierowane do klientów indywidualnych, oferuje im dostęp do licznych usług bez konieczności ponoszenia kosztów.

Jego otwarcie i prowadzenie jest darmowe, podobnie jak dostęp przez Internet oraz wypłata w dowolnym bankomacie w Polsce i poza krajem. Warunki są dwa - w poprzednim miesiącu powinna być zaksięgowana choć jedna bezgotówkowa płatność wydaną do rachunku kartą, a łączne wpływy zewnętrzne wynosić muszą min. 1000 zł. W przeciwnym wypadku prowadzenie rachunku kosztuje 8 zł miesięcznie, wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK i Planet Cash to wydatek złotówki, w innych bankomatach 5 zł, a za granicą 2,5% wypłacanej kwoty, minimum 9 zł. Jeśli zamówimy powiadamianie nas o transakcjach SMS-em w systemie MilleSMS, to za każdy taki kontakt zapłacimy 0,25 zł, chyba że zamówimy pakiet miesięczny 20 SMS w cenie 2,99 zł.

Darmowe są również przelewy, chyba że zdecydujemy się dokonać ich w placówce banku. Wtedy za transakcję wewnętrzną będziemy musieli zapłacić 5 PLN, a za przesłanie gotówki na rachunek w banku innym niż Millenium już 7,99 zł. Lepiej zatem korzystać z Internetu.

Oprocentowanie na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym wynosi 3,3% przy kwocie kapitału do 30 000 zł, a od nadwyżki (do 100000) kolejne 2,90%.

Posiadaczom rachunku 360° proponowany jest rodzaj ubezpieczenia typu assistance, czyli tzw. Pakiet Bardzo Pomocny. Umożliwia on dostęp do pomocy technicznej w razie awarii sprzętu RTV/AGD, uszkodzenia zamków, kradzieży z włamaniem, zalania czy pożaru. Ubezpieczenie pokrywa pomoc specjalistów, podczas gdy klient musi zapłacić tylko za niezbędne akcesoria. Wykupienie Pakietu daje także dostęp do usług około medycznych, takich jak wizyty lekarskie, pielęgniarki, transport do szpitala czy dowóz sprzętu rehabilitacyjnego. Dla posiadaczy konta pakiet jest bezpłatny przez 12 miesięcy od dnia jego otwarcia, później comiesięczna opłata potrącana z ROR wynosi 4,99 zł miesięcznie.

Limit w koncie osobistym przyznawany jest z 7-dniowym okresem bezodsetkowym, nie wymaga dokumentowania dochodów przy kwocie poniżej 2000 zł, a oprocentowanie od wykorzystanej kwoty to 12% w skali miesiąca. Opłata za przyznanie limitu wynosi 1,99%, minimum 59 zł. Możliwe jest także bezpłatne przeniesienie go z innego banku.

Dostęp do rachunku możliwy jest przez wspomniany Internet (usługa Millenet), telefonicznie (TeleMillenium), za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne lub osobiście w jednym z ponad 450 oddziałów banku.


TAGI: , , , ,

  • O nas

    Witaj na stronie doskarbonki.pl! Jest to jeden z najlepszych serwisów internetowych poświęconych zagadnieniom efektywnego oszczędzania, zaciągania kredytów oraz szeroko rozumianej kwestii finansów. Portal doskarbonki.pl powstał z myślą o tym, aby informacyjnie wspomóc osoby poznające dopiero tajniki finansów w podejmowaniu odpowiednich decyzji, dzięki którym nie stracą one swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

  • Kategorie



     

    Menu

comments powered by Disqus