Tu jesteś: Oszczędzanie, kredyty, finanse - Do skarbonki » Konta » Wybieramy konto dla e-sklepu – na co zwracać uwagę?

Wybieramy konto dla e-sklepu – na co zwracać uwagę?

Wybieramy konto dla e-sklepu – na co zwracać uwagę?

E-commerce wymaga rozwiązań zupełnie innych, niż te używane w tradycyjnym handlu. Dotyczy to również bankowego konta dla sklepu online – jak je wybrać?

Nie przepłacaj!

Nikt nie lubi przepłacać – a zwłaszcza przedsiębiorcy. Wybierając konto dla swojego e-sklepu zwróć uwagę na koszty jego prowadzenia – najlepiej będzie, kiedy wybierzesz opcję bez opłat. Darmowe konta prowadzą dziś prawie wszystkie banki, bez trudu więc znajdziesz ofertę dla siebie.


Przelewy są najważniejsze

W e-handlu najważniejsze są przelewy. Konto dla sklepu internetowego koniecznie musi umożliwiać ci zlecanie i odbieranie przelewów ekspresowych. Dzięki temu pieniądze od klientów już po kilku minutach trafią na twoje konto, a ty będziesz mógł szybciej realizować ich zamówienia. 


Dodatkowe narzędzia w pakiecie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców prowadzących sklepy internetowe, banki oferują im konta z pakietem dodatkowych udogodnień. Sprawdź, czy interesujące cię konto daje ci możliwość darmowego skorzystania z systemu do wystawiania produktów lub zarejestrowania domeny – w biznesie oszczędności nigdy za wiele!


Pomoc księgowej? To da się zrobić!

Każdy klient może poprosić cię o wystawienie faktury. Wybierz konto z opcją małej księgowości, a rozliczenia z klientami i dostawcami nie będą już problemem – po prostu musisz wprowadzić do systemu odpowiednie dane, a on sam wszystko obliczy i wygeneruje odpowiednie dokumenty. Platformy do e-księgowości oszczędzają nie tylko twój czas – pomyśl, ile musiałbyś zapłacić za takie usługi w biurze rachunkowym.


Problemy techniczne? Nie jesteś sam

Dobrze, kiedy bank, w którym otworzysz konto dla swojego sklepu, zaoferuje ci bezpłatną pomoc fachowców. Kiedy w systemie pojawią się błędy lub serwery odmówią posłuszeństwa, bank zadba o to, by wszystko wróciło do normy jak najszybciej.


TAGI: , , ,

  • O nas

    Witaj na stronie doskarbonki.pl! Jest to jeden z najlepszych serwisów internetowych poświęconych zagadnieniom efektywnego oszczędzania, zaciągania kredytów oraz szeroko rozumianej kwestii finansów. Portal doskarbonki.pl powstał z myślą o tym, aby informacyjnie wspomóc osoby poznające dopiero tajniki finansów w podejmowaniu odpowiednich decyzji, dzięki którym nie stracą one swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

  • Kategorie     

    Menu

comments powered by Disqus