Tu jesteś: Oszczędzanie, kredyty, finanse - Do skarbonki » Konta » Wybieramy konto firmowe z wymianą walut

Wybieramy konto firmowe z wymianą walut

Wybieramy konto firmowe z wymianą walut

Zarządzasz firmą? Operujesz kapitałem na skalę międzynarodową? W takim razie potrzebujesz konta z kapitałem walutowym.

Dla przedsiębiorców, prowadzących firmy o zasięgu międzynarodowym, nieodłącznym narzędziem w zarządzaniu kapitałem jest konto z możliwością wymiany walut. Posiadanie takiego konta wiąże się z częstymi negocjacjami z dealerem, bo przecież każdemu przedsiębiorcy zależy również na oszczędnościach - a na tym oszczędzić zdecydowanie można. Przy transakcjach walutowych standardem, decydującym o możliwości negocjowania cen walut, jest minimalna kwota transakcji, czyli na dzień dzisiejszy - 10 tysięcy Euro. Dzięki telefonicznej pomocy dealera, będziemy na bieżąco informowani o korzystnych cenach i sytuacji na rynku kursów walut.

W zależności od wielkości prowadzonej firmy i jej profilu, warto zapoznać się z wieloma ofertami banków, by wybrać odpowiednie konto dla naszej działalności. Firma zajmująca się głównie eksportem i importem ma ułatwione zadanie, gdyż wiele banków ma specjalnie przygotowaną ofertę dla tego rodzaju przedsiębiorstw. Wiąże się to z niższymi opłatami za przelewy zagraniczne, co jest kluczowe dla oszczędności.

Wspomniany dealer walutowy jest niewątpliwym atutem w prowadzeniu działalności międzynarodowej. To przede wszystkim bezpieczeństwo naszego kapitału i komfort, gdyż wszystkie operacje dokonywane są telefonicznie. Wszystko zabezpieczone jest hasłem, a rozmowy są nagrywane, co umożliwia sprawdzenie poprawności transakcji oraz ostateczne potwierdzenie danego zlecenia. To wszystko jest niekwestionowaną korzyścią dla firmy, która oszczędza czas i pieniądze.


TAGI: , , , ,

  • O nas

    Witaj na stronie doskarbonki.pl! Jest to jeden z najlepszych serwisów internetowych poświęconych zagadnieniom efektywnego oszczędzania, zaciągania kredytów oraz szeroko rozumianej kwestii finansów. Portal doskarbonki.pl powstał z myślą o tym, aby informacyjnie wspomóc osoby poznające dopiero tajniki finansów w podejmowaniu odpowiednich decyzji, dzięki którym nie stracą one swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

  • Kategorie     

    Menu

comments powered by Disqus