Tu jesteś: Oszczędzanie, kredyty, finanse - Do skarbonki » Oszczędzanie » Zakłady bukmacherskie szansą na szybkie pieniądze

Zakłady bukmacherskie szansą na szybkie pieniądze

Zakłady bukmacherskie szansą na szybkie pieniądze

Każdy z nas marzy o przysłowiowych łatwych pieniądzach. Zarabianie w sposób, który nie wymaga od nas wysiłku fizycznego, umysłowego to praca, którą każdy z nas chciałby się poszczycić.

Dla osób lubiących rozgrywki sportowe w szczególności mecze piłki nożnej znaleźliśmy rozwiązanie- zakłady bukmacherskie. Pewnie wielu z Was pomyśli, że zakłady sportowe to nic innego jak odmiana hazardu. Okazuje się jednak, że wielu spośród graczy to w dużej mierze profesjonaliści, którzy z zakładów sportowych uczynili swoje główne źródło utrzymania. 

Istnieją dwa typy graczy.

Pierwszym z nich są gracze rekreacyjni, dla których gra jest rozrywką, formą spędzenia wolnego czasu. Nie stosują oni przeważnie żadnych metod, lub technik oraz myślą o wygranej w krótkiej perspektywie, stosując posiadaną wiedzę i opierając się na intuicji.

Natomiast gracz zawodowy jest dokładnym przeciwieństwem. Bukmacherzy zgodnie przyznają, że aby zostać profesjonalistą wymagana jest odpowiednia strategia i znajomość rynku. Dla takiego gracza pojedyncze wygrane czy przegrane nie są ważne a wszystko opiera się na długoterminowej perspektywie grania. Charakterystyczną cechą rekreacyjnego gracza jest wchodzenie na całość. Przeznacza on wartość swojego kapitału przeznaczonego na grę tylko na jeden zakład. 

Takie działanie dla wielu z nas może okazać się nierozsądne, jednak sami bukmacherzy stwierdzają zgodnie że tak działa większość ludzi. Przyczyny można doszukiwać się w chciwości oraz braku rozsądku. Takie decyzje często podejmowane są wpływem chwili i stają się niekiedy olbrzymim problemem.

Ten typ gracza koniec końców zawsze przegrywa- traci albo całość swojego kapitału albo jego większą część. Niejednokrotnie się zdarza, że chwilę po przegranej gracz o niej zapomina i powraca ,,aby odzyskać pieniądze"

Na zakładach bukmacherskich można zarobić naprawdę duże pieniądze. Wystarczy poświęcić trochę czasu na zgłębienie tajników i metod obstawiania wyników. Dużą rolę w tym procesie odgrywa również doświadczenie. Wiele razy trzeba będzie przegrać, aby móc wygrywać całkiem poważne sumy. No i oczywiście nie wolno zapominać o pasji. To dzięki niej będziemy w stanie zrozumieć sens całej zabawy.


TAGI: , , ,

  • O nas

    Witaj na stronie doskarbonki.pl! Jest to jeden z najlepszych serwisów internetowych poświęconych zagadnieniom efektywnego oszczędzania, zaciągania kredytów oraz szeroko rozumianej kwestii finansów. Portal doskarbonki.pl powstał z myślą o tym, aby informacyjnie wspomóc osoby poznające dopiero tajniki finansów w podejmowaniu odpowiednich decyzji, dzięki którym nie stracą one swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

  • Kategorie     

    Menu

comments powered by Disqus