Tu jesteś: Oszczędzanie, kredyty, finanse - Do skarbonki » Oszczędzanie » Zarabianie pieniędzy w domu brzmi jak bajka? To realne

Zarabianie pieniędzy w domu brzmi jak bajka? To realne

Zarabianie pieniędzy w domu brzmi jak bajka? To realne

Wielu z Was zapewne wydaje się, że zarabianie pieniędzy za pośrednictwem Internetu to zwykłe naciąganie. Słyszałem już wiele takich uwag i moim wręcz obowiązkiem jest skonfrontować te słowa z rzeczywistością. Oczywiście nie możemy od razu nastawiać się na zarobienie niebotycznych sum.

 Zachęty typu „zarób 10 000 zł w 5 minut!” trudno traktować jak poważne propozycje. Należy mieć na uwadze, że większość serwisów, które oferują jakiekolwiek zyski liczy również na dochody. Nie mniej jednak, jeśli istnieją takie możliwości to warto się z nimi zapoznać i być może ciężko się napracować i w zamian osiagać realne zyski z wirtualnej pracy?


Zbadaj teren

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z zarabianiem w sieci na początku najlepiej jest „wybadać teren”. Dowiedzieć się nieco więcej na temat oferowanych możliwości, zasad ich funkcjonowania oraz tego co Cię najbardziej interesuje, czyli potencjalnych zarobków. W tej kwestii oprócz fachowych artykułów i poradników, najbardziej praktyczne okazują się fora internetowe. Wpisując w wyszukiwarkę np. frazę „zarabianie pieniędzy w Internecie” z pewnością w którymś z pierwszych linków natkniesz się na forum dyskusyjne, tłumaczą specjaliści z make-cash.pl.

 

Trzymaj rękę na pulsie!

Cechą zarabiania w sieci jest to, że podczas gdy w pewnym okresie dana metoda uznawana jest za wiarygodną i cieszy się popularnością, za jakiś czas może spaść i wtedy też lepiej się z niej wycofać. Dlatego warto uważnie obserwować rynek i być wyczulonym na wszelkie pojawiające się zmiany i symptomy nieuczciwości.
Jeśli z zarobków w sieci chcemy uczynić główną podporę swojego budżetu, to trzeba będzie poświęcić na to, co najmniej kilka godzin dziennie, prawie tak samo jak w biurze.


Po czym poznać dobre forum na temat zarobków przez Internet?

Przede wszystkim po poziomie wypowiedzi jego uczestników, liczbie komentowanych wątków i poruszanych tematów. Im solidniejsze rozwinięcie tematu, tym większe prawdopodobieństwo, że w razie problemów i niejasności będziemy mogli liczyć na czyjąś pomoc. Niepisaną zasadą na tego typu forach jest nie poruszanie tematu dotyczącego zarobków. Szybciej dostaniemy odpowiedź jak zacząć zarabiać dzięki danej metodzie, niż jakikolwiek użytkownik pochwali się jaki do tej pory osiągnął zarobek.


Wybierz metodę zarobku

Metod zarabiania jest bardzo dużo. Na boku zostawimy zakłady bukmacherskie, zarobki z reklam, blogów itp. źródeł.

 • Akcja – w tym przypadku właściciel serwisu płaci nam za wykonywanie danej czynności. Najczęściej rozumie się przez to klikanie w linki sponsorowane oraz banery. Zarobki za klikanie to od 0,25 gr do 0,1 gr. Akcje w sieci obejmuje także płatne pobieranie plików.
 • Zadania – obejmują m.in. zarejestrowanie się jako użytkownik danego serwisu, aktywne korzystanie z niego, poproszenie o subskrypcję, aktywność na forum.
 • Gry – atrakcyjna opcja dla fanów gier online. Jesteś graczoholikiem i wirtualny świat pochłania Cię na całe godziny? Sprawdź, które z gier są płatne i oprócz przyjemności czerp z tego realny dochód.
 • Maile – denerwuje Cie SPAM, a e-maile od wszelkich nieznanych Ci osób od razu kasujesz? Być może nie musisz być tak bardzo rygorystyczny. Można niechcianą pocztę przerobić na źródło zarobku. Najlepiej stworzyć w tym celu oddzielny adres e-mail, służący specjalnie do odczytywania maili z płatnymi reklamami.
 • Udostępnianie/promowanie wydarzeń, produktów, usług – sposób bardzo często wykorzystywany na FB. Po pewnym czasie jednak zamieszczane przez Ciebie posty mogą być irytujace dla innych użytkowników, a gdy dodatkowo nie identyfikujesz się z nimi, mogą źle wpłynąć na odbiór Twojej osoby w Internecie.

 

Spróbuj zaangażować swoich znajomych!

Wiele serwisów oferujących zarobek przez Internet wynagradza użytkowników którzy polecą serwis swoim znajomym. Być może działając w większej grupie łatwiej wam będzie rozpracować daną metodę i osiągnąć zyski.


Pomyśl ile chcesz zarobić

Na początku możesz być rozczarowany, gdy Twoje zarobki nie przekroczą kilku groszy dziennie, nie należy się jednak wycofywać. W tej dziedzinie należy być konsekwentnym i sumiennym. Jeśli chcemy dobrze zarobić to naprawdę wymaga to czasu i zaangażowania.

Więcej wskazówek oraz źródeł zarobku w Internecie można znaleźć na make-cash.pl.


TAGI: , , ,

 • O nas

  Witaj na stronie doskarbonki.pl! Jest to jeden z najlepszych serwisów internetowych poświęconych zagadnieniom efektywnego oszczędzania, zaciągania kredytów oraz szeroko rozumianej kwestii finansów. Portal doskarbonki.pl powstał z myślą o tym, aby informacyjnie wspomóc osoby poznające dopiero tajniki finansów w podejmowaniu odpowiednich decyzji, dzięki którym nie stracą one swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

 • Kategorie   

  Menu

comments powered by Disqus